KÖYDES projelerinde neler oluyor ?

Vatandaşlarımız KÖYDES proje ihalelerinin yandaşlara verilmesinden, teknik şartnameye uymayan projelerin kesin kabulünün yapılmasından, proje ödeneklerinin amaç dışı kullanımından, daha 2-3 yıl önce yapılan işlerin tekrar bakım, onarım, tadilat istemesinden şikayetçiler.

Ekonomide doğruları konuşalım !..

İktidar ne kadar çarpıtırsa çarpıtsın bütün dünya uzmanları açıkça belirtiyorlar ki; bugün ekonomide iyiye giden her şeyin temelini biz 57. Hükümet döneminde attık. Yine iktidar ne kadar iyi göstermeye çalışırsa çalışsın ekonomimiz on yıldır kan kaybediyor.

Şehitlerimiz, Gazilerimiz ve Yakınları için en kapsamlı kanun teklifini verdim

Teklifim kanunlaşırsa; Şehit, Gazi ve yakınlarına Genel Kurmay Başkanı’nın eline geçen net tutar kadar maaş bağlanacak. Şehit ve Gazilerimize net bir kanuni tanım getirilecek. Keyfi SGK uygulamaları son bulacak. Şehit yakınları, Gazi ve yakınları yeşil pasaport alacaklar. Özel veya devlet üniversitelerinde ücretsiz eğitim görecek ve barınacaklar. Kurasız Hac ve yılda bir kere 5 yıldızlı tatil…

Al Sancağı alalım, Alsancak’ta olalım

20 Nisan 2013’te Alsancak’ta düzenleyeceğimiz ‘İzmir Bayrak Mitingi’ ile ilgili olarakMilliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Teşkilatı’nda düzenlediğim basın toplantısındanbazı önemli başlıkları sunuyorum.

Büyümüş müyüz ?..

18 Ocak’ta ekonomik gidişatımız hakkında basın toplantısı düzenlemiş, ekonomimizin aslında nereye gittiğini değerlendirmiştim. TÜİK’in açıkladığı Gayri Safi Yurtiçi Hasıla rakamları uzun süredir dile getirdiğim ekonomik gerçekleri ortaya çıkarttı.